Sohbet edin ve paylaşın

Her yerden güvenli sohbet ve ücretsiz belge paylaşımı ile Ekip İşbirliğini Artırın.

Rainbow, Telefon İşbirliği ve Birleşik İletişim için telefon ve web aramaları, video konferans, mobilite ve güvenlik özelliklerine sahip bulut çözümüdür.

İş için sohbet

İster tek bir kişiyle ister grupla olsun, sohbet karar vermenize ve derhal harekete geçmenize yardımcı olabilir. Ve eğer boşta kalırsanız, pop-up’lar size gelecektir.

Sesli ve Görüntülü aramalar

Sesli / görüntülü aramalar ve ekran paylaşımı ile Dijital Çalışma Alanına dönüşün

Masaüstü telefonu arkadaşı

Rainbow ve ALE 8078S CE

Telefon sisteminiz* , iş masası telefonunuz için mükemmel bir arkadaş olan Rainbow’a bağlandığında mükemmel bir müşteri deneyimi elde edilir.

Kurumsal adres defterinize erişebilir, kişilerinizin telefondaki iletişim durumunu görebilir ve onlara ulaşmak için tıkla ve ara özelliğini başlatabilirsiniz. Ayrıca, her arama kaydı Rainbow’da mevcuttur.

* ALE sistem listesiyle veya üçüncü taraf sistem listesiyle telefon sistemi uyumluluğu için lütfen bizimle iletişime geçin .

Herhangi bir yer

İster ofiste, ister evde, arkadaşlarınızla veya yolda olun, cihazınız ne olursa olsun (web tarayıcı, iOS / Android telefonlar) iş arkadaşlarınıza erişebilir ve bağlantıda kalabilirsiniz. VPN bağlantısı yok, BT müdahalesi yok. Sorun değil.

Kontrol altında

Kurumsal düzeyde kontrol ve yardımla Dijital Dönüşüm Sağlayın

Verileriniz bizimle güvende. Paylaşmayacağız ve ticari amaçlarla kullanmayacağız. Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

Güvenlik protokolleri, aktarılan verilerinizin güvenli olmasını sağlar. Rainbow, Qualys SSL güvenlik testleriyle A + ‘yı sıralar.

BT personeliniz tamamen kontrol altında: Rainbow, kullanıcı profillerini, analizleri ve yedekleme hizmetlerini yönetmek için bir web portalı olan Active Directory entegrasyonu sunar.

Kurumsal Sınıf Kontrolü

Şirketinizin birkaç üyesi kaydolduğunda, adres defteri senkronizasyonu, şirket yedekleme, ekip yönetimi ve iletişim ekipmanınızla entegrasyon gibi ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Masaüstü telefonlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz, çünkü iş yapma şeklinizi değiştirmenize gerek yoktur.

Ekran paylaşımı

Masaüstü paylaşımı

Görüşme sırasında bir belge paylaşmanız gerekiyorsa, tekrar tıklayın; belgeniz veya ekranınız paylaşılabilir.

Kişileriniz ile sohbetler

Mobil uygulamanızı yükledikten sonra akıllı telefonunuzdaki kişiler herhangi bir cihazdan erişilebilir hale gelir. Kişileri anında iş topluluğunuza katılmaya davet edebilir ve çok taraflı etkileşimler için sohbetler oluşturabilirsiniz. İş sohbetine veya tartışmalara anında başlarsınız!

Cepten iletişime geç.
Video konferans yapabilirsiniz.

API’lar ve Açıklık

Muhtemelen birkaç farklı araç kullandığınızdan, sistemimiz mevcut ortamınıza entegre olan standart API’ler sunar .