ALE-300-400-500

İş yerinde neden hala Hibrit masa telefonları var?

ALE masa telefonu, başarılı iletişim için uzman bir cihazdır: ses kalitesi ilişki için önemli olduğunda çalışan performansını artırır.
Her arama önemli olduğunda, optimum kullanıcı arayüzü aramaları başarıyla yönetmeyi kolaylaştırır
Kullanıcılar günde bir saat veya daha fazla telefonda olduklarında, harika bir ses deneyimi çalışanların refahını ve performansını artıracaktır.

ALE DeskPhone’lar neden hibrit çalışma için tasarlandı?
Çünkü ALE DeskPhone’lar esnek ofislerde, toplu odalarda ve evden çalışmak için de kullanılır.

Kurumsal modellerimiz gerçekten müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.
İlk bakışta bu telefonların rengini özelleştirebileceğimizi görmek kolay, ancak çözümümüz renklerden daha fazlası.
Önceki nesil gibi, telefonlara kablolu veya kablosuz ahize sağlayabiliriz, ancak şimdi herhangi bir ahizesiz bir model bile sağlayabiliriz! Bu, çağrı merkezleri veya duvara monte telefonlar gibi tam kulaklık kullanımı için gerçekten kullanışlıdır.
Bunun yanı sıra özelleştirme kitleri, kablosuz modül, mini klavye veya eklenti modülü gibi birçok aksesuar sunuyoruz.
ALE DeskPhones’un gerçek bir marka savunucusu olmasını ve birinci sınıf lokasyona gerçekten uyarlanmasını istedik. Bu harika bir gelişme!
Essential ve Enterprise modelleri Buluttan kolayca dağıtılabilir.
Biliyorsunuz ki hibrit çalışma tarzı artık bir trend. Bu çözüm ile kişisel internet bağlantısı gibi uzak bir konumdan bir telefon bağlayabilirsiniz ve telefon, bir VPN kullanması gerekse bile arama sunucunuza otomatik olarak bağlanacaktır.
Bununla iş ortakları, ALE EDS sunucusundan toplu dağıtım ve tedarik gerçekleştirebilir. Sunucu Fransa’da barındırılmaktadır. Bu durumda güvenlik önemlidir, bu nedenle yeni ALE DeskPhone’larda güvenli bir VPN istemcisi ve yerleşik şifreleme bulunur.
ALE EDS sunucusu üzerinden dağıtım, iş ortaklarımızın hayatını kesinlikle kolaylaştırıyor!
ALE YENİ MASAÜSTÜ TELEFONLAR
https://youtu.be/Tr_OjXlMGnM

Yeni ALE DeskPhone’lar ile terminal çeşitlerimizi yenilemeye devam ediyoruz. Hedef, hibrit çalışma ortamına uyarlanmış cihazlarla müşteri etkileşimlerini geliştirmeye devam etmektir.

Comments are closed