ALE GAP VE AGAP BAZ İSTASYONU

ALE OXO Connect ve ALE OXE santral modelleri uyumlu çalışan ALE 8379 Dect Bas İstasyonu ALE OXO Connect veya ALE OXE üzerindeki UAI sayısal abone kartlarının, 1. veya 2. portuna bağlanarak çalışır. Tek per ile 3 kanal, 2 per hat üzerinde de 6 kanal olarak çalışmaktadır.

ALE-8379 Indoor Base

GENEL BAKIŞ


ALE 8379 DECT IBS, mobil çalışanları firma içinde bulundukları her yerde ulaşılabilir olmaları için hem bina içinde hem de dışında kablosuz telefon DECT haberleşmesi için güvenilir bir altyapı oluşturur. En zorlu ortamlarda bile mükemmel ses kalitesi sunarlar.

8379 DECT baz istasyonu, Ale İletişim sunucularından uzman iletişim özellikleri örneğin, isimle arama ve çoklu hat yönetimi gibi sunmak için Ale dect el cihazlarıyla eşleşir. Roaming yapılarak kesintisiz haberleşme sağlamaktadır.

Sonuçta ortaya çıkan çözüm, küçük yada büyük tüm büyüklükteki işletmeler için düşük maliyetli kablosuz telefon santral çözümü sunar. Mükemmel ses kalitesi, KOBI ve kampüs ortamlarının yanı sıra endüstriyel veya patlamaya dayanıklı ortamlarda operasyonel basitliği ile kablosuz santral ihtiyaçlarını karşılar. Ale 8379 uygun satınalma maliyetinin yanında mevcut kablolama altyapısını kullanarak Ale santral üzerindeki UAI dijital kart bağlantısı ile kolayca devreye alınır ve merkezi olarak ALE OXO Connect, ALE OXE iletişim sunucuları tarafından yönetilir.

Genel özellikleri

Ale OXO Connect, Ale OXE Enterprise iletişim sunucuları ile uyumludur. Uyumlu sistem versiyonu için ALE Omnipcx Office sistemleri ALE OXO Connect 5.0 a upgrade yapılması gerekmektedir.

Uyumluluk

Kanal bant genişliği: 1.728 MHz, İletim taşıyıcıları: 10, Maksimum eşzamanlı aktif arama sayısı: 6, Hava senkronizasyonu üzerinden: Bir kanal gerektirir, IP ve TDM DECT’in karışımı altyapı destekler, RF gücü 250 mW, Hassasiyet: BER = 0.001’deki anten bağlantısında ölçülen tipik -90 dBm, Yer ve ortama bağlı olarak 50 m ila 300 m (yaklaşık 55 ila 328 yd) radyo kapsama alanı, Anahtarlamalı anten çeşitliliği: Tümleşik çok yönlü anten 2 dBi kazancı (maksimum), Harici antenleri bağlamak için SMA konnektörleri, SAR: altı eşzamanlı aktif çağrı için 0,25 W / kg’dan az

Bağlantı arayüzü

ALE 8379 yeni nesil DECT baz isyasyonu sistem üzerindeki UAI dijital abone kartları üzerinden devreye alınabilir.

Fiziksel özellikleri

Fiziksel boyutları 215x170x45mm boyutlarında kompakt yapısıyla kolayca duvara monte edebileceğiniz ALE 8379 iç mekan baz istasyonunun ağırlığı 440 gramdır. Mevcut kablolama ile de çalışabilen ALE 8379 sistem üzerindeki UAI sayısal abone kartından enerjisini almaktadır.

Ses kalitesi

Alcatel-Lucent yıllardır 4070 DECT RBS, 4070 IBS, 4070 IO, 4070 IA gibi modelleri üreten teknolojinin devamı olan ALE 8379 her zaman olduğu gibi üstün ses kalitesinden ödün vermemektedir. G.726 ses kodeğini kullanan ALE 8379 net görüşmeler sağlar.

Enerji kulanımı

TDM linkinde uzaktan güç beslemesi aynı anda 6 arama için tipik tüketim: 2 W

• İletişim Sunucusu’na uzun kablolama aralığı için yerel güç beslemesi (iç mekan versiyonu)

• Alcatel-Lucent sabit kablolu telefonlarla aynı güç kaynağını kullanır (48 V)

Categories:

Comments are closed